Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mládež jako rukojmí

6. 07. 2017 7:35:51
Někteří ideologové a organizátoři mají tak zběsilé nitro, že to, co je přirozené a zákonité v životě, násilně přetvoří v demagogické „literární“ dílo, které uvedou reakční síly do praxe.

Rozbíjet, destabilizovat a terorizovat národy, uměly a umí, reakční síly, znamenitě. Je tragikomické, že všechny zinscenované ideologické scénáře se vždy charakterizují heslem „boje za demokracii“. Ovšem vlastní pojem demokracie je v tomto případě čistě abstraktním, politicky mlhavým smyslem. V podmínkách úplného chaosu se dá pod praporem demokratismu perfektně rozněcovat nenávist. Dávno předem dobře promyšlené ideologické působení má samozřejmě vliv na ty ideově nejzranitelnější – mládež. K získání popularity u mládeže se používá stále stejných hesel a omílaných slov jako „svoboda“, „demokracie“, „humanita“, „projev vlastní vůle“, „tvůrčí iniciativa“ apod. Je to liberalistická frazeologie. Podkuřovat mládeži je jednoduché. A ještě jednodušší je rozpoutávat nihilistické vášně a vyvolávat odmítání čehokoliv, co tvořilo původní civilizační rámec hodnot. Takto ideologicky zpracovaná mládež je ideálním startérem k zahájení štvanice proti skutečným kladným autoritám a nacionálním hodnotám. Ideoví vychovatelé záměrně brání a znemožňují nastupující generaci najít skutečný smysl a pravé místo ve společnosti. Ideologové genderismu a multikulturalismu v podstatě oslabují mládeži vlastní myšlení, energii, skutečnou nacionální iniciativu a odklánějí ji od historického sebeurčení a smysluplné tvůrčí práce. Mládež je velmi zranitelná, protože neprošla tvrdou životní školou. Proto jakékoliv ideologické působení nezůstane bez vlivu na její vědomí, na její činy a nálady. Dá se vtáhnout v podstatě do čehokoliv promyšleným ideologickým působením.

Při každém nástupu nové doktríny se mládež dozvídá, že budou uspokojeny všechny její potřeby a požadavky a že mladá generace zaujme odpovídající místo ve společnosti. Nezapomene se jí také zdůraznit, že ten „starý“ systém ignoroval zcela tyto závažné problémy a nebyl schopen je řešit. V zákulisí těchto klamavých slibů se ovšem vždy připravuje činnost, která je zaměřena k vyvolání anarchie, hysterie, násilí a nacionalistických vášní. Taková atmosféra chaosu, strachu a neklidu ve společnosti pak napomáhá zvýšené aktivitě různých organizací a hnutí, které pod líbivými hesly zakrývají pravou podstatu svých temných a zrůdných záměrů. Důvěřivá mládež je vržena do ideologického kotle a masírována novou zvrácenou doktrínou. Je zneužita a použita k čemukoliv, co pomůže nastupujícímu režimu upevnit své postavení a moc. V tomto duchu je její mysl zpracovávána tak, aby bezvýhradně odpovídala požadavkům a názorovým proudům takového myšlení, které nadšeně přijímá novou implementovanou ideologii. Eskalace terorismu, sociální nestabilita a válka, to vše se může odehrát, pokud se nenajdou rozumné cesty, jak zvrátit totální diktát a zabránit indoktrinaci.

Nová varianta „marxismu“ nefunguje a fungovat nebude. Je deformovaná, je zneužívaná a kráčí oděna v dogmatickém pojetí politiky a ideologie. Genderovo-multikulturální teorie je nám předkládána jako demokratická vymoženost. Jak tato „demokratická vymoženost“ vypadá v praxi, už zažívá a zná nejméně polovina evropských států. Klid, bezpečnost, pořádek a mír jim tato „demokratická vymoženost“ nezaručila a nikdy nezaručí. Ideologové a propagandisté multikulti a genderismu potřebují vypěstovat politicky a ideově pasivní lidské stádo, jehož okruhem zájmů budou jen primitivní všední potřeby (nakupuj, konzumuj, vyprázdni se).

Žijeme ve světě, kde většina národů trpí zvrácenou ideologií a ve kterém se neustále uskutečňuje válečná agrese a globální terorismus. Žijeme ve světě, ve kterém národy Afriky a Jižní Ameriky musely bojovat proti imperialismu, který je desetiletí utiskoval, drancoval, vykořisťoval, držel v bídě a nyní je ti samí predátoři velkopansky a záměrně rozhání po celém světě. Žijeme ve světě, kde už každý pronásleduje každého. To je Západní svět. Takový vždy byl, je a bude. Nevěřte novinářům a médiím, kteří staví svou osobní svobodu a svá práva nad svobodu a práva vlastního národa. Nevěřte politikům, kteří podporují cizí agrese a válečné nálady ve společnosti, slouží cizím zájmům místo toho, aby zajistili vlastnímu národu bezpečnost, důstojný život a mír. Musíte cítit, kdo je váš spojenec a kdo nepřítel. Imigranti jsou okupanti. A okupanti vás neudělají mírumilovnějšími, lidštějšími ani demokratičtějšími. Okupanti v každé době přinášejí zkázu, války a smrt.


-ed-

Autor: Eva Dreyová | čtvrtek 6.7.2017 7:35 | karma článku: 25.93 | přečteno: 564x

Další články blogera

Eva Dreyová

Jak se to dělá po americku

Řeč prezidenta Trumpa v OSN byla jistě působivá a mnozí zaplesali, že konečně Amerika si bude hledět jen svého multikulturního národa, který potřebuje rozumné vedení a zametá si důkladně hlavně svůj práh.

20.9.2017 v 20:07 | Karma článku: 26.20 | Přečteno: 937 | Diskuse

Eva Dreyová

Motýlí dilema

V životě by mě nenapadlo, že se vážně dožiji psychoideologicko-politického hybridu alá Engels-Duhring-Hegel-Jung-Marx a další. A že to fakt bude implementováno naprosto vážně, zaníceně do všech hlav.

19.9.2017 v 13:36 | Karma článku: 12.33 | Přečteno: 263 | Diskuse

Eva Dreyová

Poselství

Důležité je znát protivníka. Nepodceňovat jej. Nepřetržitě sledovat jeho záměry, jeho metody a argumentace. Znát argumenty a nepřátelské snahy, což je nezbytný krok, abychom se jako národ staly imunní vůči ..

12.9.2017 v 13:00 | Karma článku: 18.09 | Přečteno: 474 | Diskuse

Eva Dreyová

Islám - průkopník komunismu a jednoty

Starověký Islám byl vlastně průkopník komunismu. Jestlipak vůbec Karel Marx se svým "Watsonem" Bedřichem Engelsem tušili, když psali svá díla, která dodnes nesmiřitelně rozdělují svět...

12.9.2017 v 0:15 | Karma článku: 16.90 | Přečteno: 589 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Richard Siemko

Kdo bude lízat smetanu, jediná starost dinosaurů

Další 17 listopad je za námi a ukázal nám to co vždy. Politici z takzvaných demokratických stran, opět pouštěly pětadvacet let obehranou písničku. Je vidět, že se někteří lidé nejsou schopni změnit.

19.11.2017 v 10:56 | Karma článku: 11.96 | Přečteno: 92 | Diskuse

Marek Trizuljak

K čemu je dobrý státní úředník

Úředník je permanentní revolucionář, který se hektickým úsilím nezadržitelně blíží ke světlým zítřkům. Mírou nezadržitelnosti je věčnost (protože tak dlouho trvá vyřízení jakékoliv skutečně potřebné a užitečné věci)

19.11.2017 v 10:07 | Karma článku: 14.28 | Přečteno: 226 | Diskuse

Jiří Turner

Kardinál Duka reprezentuje to, čím se katolická církev podobá islámu

Křesťanské církve se na rozdíl od islámu v sekulárním evropském prostředí změnily do podoby institucí zastřešujících privátní podobu náboženství. Návrat katolické církve do podoby mocenské a politické síly považuji za nežádoucí.

19.11.2017 v 9:40 | Karma článku: 15.37 | Přečteno: 530 | Diskuse

Jana Veselá

Dva kouzelníci, jeden bavič a krásná modelka v Jablonci nad Nisou

Dva kouzelníci, jeden bavič a krásná modelka v Jablonci nad Nisou, v podání - Pavel Kožíšek , Matyáš Kožíšek , asistentka Hana Mašlíková Reinders , Vladimír Hron a taneční škola X-Dance......

19.11.2017 v 8:32 | Karma článku: 5.31 | Přečteno: 204 | Diskuse

Pavel Chalupský

Když muž miluje muže a žena ženu.

Úkolem a snad i údělem blogera, je nastolovat i kontroverzní témata, zamyšlení, která nejdou s davem a jsou většinovou společností tabuizovaná, či neakceptována. Někdy je nutné plavat proti proudu.

19.11.2017 v 7:02 | Karma článku: 10.59 | Přečteno: 480 | Diskuse
Počet článků 264 Celková karma 18.18 Průměrná čtenost 742

Minulost píše budoucnost.

 

Hle, člověče, máš bibli uč se, anebo se ji můžeš zříci zcela, přece zůstanu v tvé mysli spící, když mysl vládne zbytku těla, bláznův smích nad moudrými, blízko k srdci láska po ní žal, pasáček s ovcemi zbloudilými mezi vlky pase je dál.

 

Nuda bohatých spěje ke zločinu stejně jako bída chudých.

 

Netrap se lidmi ze své minulosti, je důvod proč se nedostali do tvé budoucnosti.

 

Stoupej tak vysoko aby, až budeš padat, uměl si i plachtit.

 

Kdo vede lidstvo ústy svými a mé myšlenky za své pokládá, ten není hoden očisty, jen špíny, ten schází tak, jak s čím nakládá.

 

Kde nestačí filosofie, jsou potřeba důtky.

                                  -ed-

 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.